piątek, 21 października 2011

Nowy bzik?

 Zacznę jednak od starego bzika ;-). Zbliża się listopad, czas najwyższy było skończyć obrazek do Kawowego RR. Nie powiem, żeby haft należał do przyjemnych, no, sam obrazek kawy jak najbardziej, ale ramka! Masakra. Wyszywałam z góry na dół, od jednego boku do drugiego, od drugiego do pierwszego, tu kawałek wyszyłam, tam kawałek wyszyłam, potem wracałam do tego pierwszego kawałka, byleby przerwać monotonię. jak wyszło, możecie zobaczyć poniżej.
Jakiś czas temu brałam udział w SAL-u myszowym. Już wcześniej pokazywałam ukończony hafy, a takie jest jego przeznaczenie. Obrazek zawiśnie w pokoju młodszej Córki.


No a teraz nowy bzik. Podglądałam na innych blogach te cuda, nie miałam najmniejszego pojęcia jak to ugryźć, dopóki nie znalazłam w sieci kursu. Twórcom - serdeczne Bóg zapłać ;-) No a potem okazało się, że na forum Maranciaki to już w ogóle tysiąc pińcet informacji można w tym temacie znaleźć.
Efekty poniżej. Dla Starszego i Młodszego dziecia. 
Pewnie kiedyś tam powstaną następne bransoletki. Na razie szydełko i druty na tzw. tapecie. A i czas się wziąć za wyszywanie świątecznego SAL-owego obrazka.
Pozdrawiam

7 komentarzy:

 1. Jak widzę..jesteś wszechstronnie uzdolniona:)
  Obrazek z myszkami świetny...ale bransoletki z koralików...jak dla mnie mistrzostwo świata!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciągnie mnie do różnych technik, to fakt :-)
  Co do bransoletek - stawiam dopiero niepewne kroki w tej dziedzinie, do mistrzostwa świata naprawdę mi daleko :-). Niemniej jest mi strasznie miło, że tak uważasz.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Basieńko- gratulacje z okazji uporania się z kawkowym RR- ślicznie Ci wyszło! bransoletki też wspaniałe, kusisz mnie, abym znowu podjęła się koralikowych wyzwań:) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ramki nie zazdroszczę, a nowy bzik całkiem fajny :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, przesyłka -rr kawkowe- dotarła cała i zdrowa. dziękuję bardzo za załączniki dla mnie. Tym bardziej, że jeszcze walczę z ramką. Pierwsza kawka już jest, a ramka to dla mnie tragedia. Ale nie poddaję się. Jeszcze tylko kawałek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za miłe słowa :-)
  Aga, nie poddawaj się :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne te bransoletki a powiedz mi ...ponieważ te końcówki srebrne są do przyklejania, jakim klejem i w jaki sposób je doklejasz??
  Bardzo proszę na maila
  estersonus@gmail.com
  Dziękuje

  OdpowiedzUsuń